2019 07 17
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Į Karaliaučiaus kraštą -- nemokamos vizos lietuviams
NAUJIENOS -> Turizmas

Nuo liepos 1-osios lietuviams, įvažiuojantiems į Karaliaučiaus kraštą, elektroninės vizos bus nemokamos. Regiono turizmo centras paskelbė taisykles, pagal kurias bus išduodami leidimai. Nemokamai atvykėliams bus duodama tik elektroninė viza. Norint ją gauti, reikės užpildyti prašymo formą Rusijos Federacijos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje. Tą padaryti reikės likus mažiausiai keturioms dienoms iki planuojamos atvykimo dienos. Pildant formą reikės įkelti ir savo nuotrauką.

Formą bus galima pildyti nuo liepos 1-osios adresu https://evisa.kdmid.ru/en-US/Home/Index. Dabar tokia pati tvarka galioja 18-os šalių piliečiams, vykstantiems į Vladivostoką.

 

Kai vizos prašymo forma bus patikrinta, duomenys bus persiųsti į pasienio kontrolės punktus. Ne vėliau nei per keturias dienas po prašymo pateikimo apie elektroninės vizos gavimą bus pranešta ir prašytojui. Informacija bus skelbiama internetiniame puslapyje. Vizos prašantis užsienio pilietis gaus identifikacijos numerį, kurį kartu su asmens dokumentu turės parodyti kirsdamas sieną. Taisyklėse primenama, kad įvažiuojantys į Karaliaučiaus sritį užsienio piliečiai turi turėti medicinos draudimą, taip pat kelionės bilietus (arba patvirtinimą apie jų įsigijimą) atgal iš Rusijos Federacijos. Pastaroji sąlyga galioja atvykstant jūros arba oro transportu. Jeigu vykstate automobiliu, dviračiu ar net pėsti – grįžimo bilietų, žinoma, nereikia.

Pažymima, kad gavęs elektroninę vizą į Karaliaučiaus sritį, užsienio pilietis Rusiją turi palikti taip pat iš tos srities teritorijos. Elektroninė viza galios 30 dienų, srityje bus galima išbūti iki 8 dienų. Viza bus duodama nemokamai, nebus ir konsulinio mokesčio. Tokia tvarka galios iš viso 50 Europos šalių piliečiams. 


Parengta naudojantis www.15min.lt informacija

www.15min.lt nuotrauka

 

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.