2018 01 23
Naujienų agentūra
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-14
Iš viso apsilankė: 311119
Šiandien apsilankė: 139
Dabar naršo: 1

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Straipsniai
2018-01-18 Turiningas susitikimas su Gumbinės (Gusevo) savivaldybės atstovais

Sausio 18 dieną Marijampolėje viešėjo Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities Gumbinės (Gusevo) miesto savivaldybės delegacija, kurią sudarė šios savivaldybės administracijos vadovo pirmieji pavaduotojai Aleksandras Kitajevas bei Liudmila Tomina, taip pat ekonominės ir perspektyvinės vystymo valdybos viršininkas Aleksandras Moisejenko bei šios valdybos darbuotoja Benedikta Luščik bei už savivaldybės socialinę veiklą atsakinga Larisa Besšapočnikova.

„Mercure Marijampolė“ viešbutyje svečiai susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru Algirdu Neiberka, administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu ir jo pavaduotoja Daiva Rikliene, šios savivaldybės investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste Jurga Grigaliūnaite. Susitikime dalyvavo ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos ekonominės plėtros skyriaus vedėja Rasa Avietynienė, taip pat VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuro direktorius Gintaras Skamaročius bei šios įstaigos projektų vadovas Algis Vaškevičius.

toliau
2018-01-04 Pasirašyti susitarimai dėl 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos įgyvendinimo

Pačioje praėjusių metų pabaigoje buvo pasirašyti susitarimai dėl 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bei Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programų finansavimo ir įgyvendinimo.

Susitarimą dėl Lietuvos ir Rusijos Federacijos programos Rusijos Federacijos Vyriausybės 2017 metų gruodžio 29 dienos potvarkiu Nr. 2989-р pasirašė RF ekonominio vystymo ministerijos viceministras Аleksejus Gruzdevas, iš Lietuvos pusės jį pasirašė Vidaus reikalų ministerijos viceministras Giedrius Surplys, o Europos Komisijai atstovavo Rytų kaimynystės regiono direktorius Lorencas Mereditas.

toliau
2018-01-03 Pasirašyta sutartis su Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities istorijos ir meno muziejumi

Pačioje praėjusių metų pabaigoje viešoji įstaiga Nemuno euroregiono Marijampolės biuras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su valstybine biudžetine kultūros įstaiga Kaliningrado srities istorijos ir meno muziejumi. Sutartis yra dėl bendradarbiavimo siekiant išsaugoti Kristijono Donelaičio kultūrinį palikimą ir populiarinant jo atminimą.

Sutartis, kurią pasirašė Nemuno euroregiono Marijampolės biuro direktorius Gintaras Skamaročius bei Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities istorijos ir meno muziejaus direktorius Sergejus Jakimovas numato, kad bus rengiamos  priemonės, skirtos K.Donelaičio muziejaus Tolminkiemyje materialinės bazės išsaugojimui ir vystymui, taip pat rengiama būtina dokumentacija K.Donelaičio memorialinio komplekso vystymui atskirais etapais, bus organizuojami tarptautiniai seminarai, konferencijos, susitikimai, apskritieji stalai, keičiamasi patirtimi ir užmezgami socialiniai bei kultūriniai ryšiai, bendromis pastangomis bus rūpinamasi informacijos apie K.Donelaičio literatūrinį palikimą skleidimu, skatinamas šio muziejaus populiarumo augimas ir jo reikšmė abiejų kaimyninių šalių kultūrinių ryšių sferoje.

toliau
Archyvas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sausis
    2018     


Dienos klausimas
peržiūrėti rezultatus
Pasiūlykite savo klausimą

Naujienų prenumerata
Įveskite savo pašto adresą:

 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.