2018 12 12
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Susitikimas su Lietuvos konsulato Tilžėje vadove Daiva Mockuviene
REGIONAI -> RUSIJA -> Tilžės miestas

Šiandien viešojoje įstaigoje Nemuno euroregiono Marijampolės biure lankėsi Lietuvos Respublikos konsulato Tilžėje (Sovetske) vadovė įgaliotoji ministrė Daiva Mockuvienė. Taip jau sutapo, kad būtent šiandien yra minimas Lietuvos diplomatijos 100-metis, nes lygiai prieš 100 metų buvo įkurta Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Įdomaus ir turiningo pokalbio su VšĮ Nemuno euroregiono biuro direktoriumi Gintaru Skamaročium metu ministrė papasakojo apie savo darbą bei artimiausius planus. D.Mockuvienė Tilžėje dirba nuo šių metų rugpjūčio mėnesio, čia pakeitusi buvusį konsulą Bronių Makauską – prieš tai ji 5,5 metų dirbo generaline LR konsule Gardine bei ketverius metus -  ministre patarėja bei generaline konsule Kazachstane, Almatos mieste.

 

Viešnia domėjosi, kokius bendrus projektus su Rusijos Federacijos Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities savivaldybėmis vykdė ir planuoja vykdyti Nemuno euroregiono Marijampolės biuras, papasakojo apie tai, ką jau suspėjo nuveikti naujose pareigose per tris mėnesius. Pasak jos, yra labai svarbu judėti pirmyn. Mūsų atstovės rūpesčiu jau spėta atnaujinti Martyno Mažvydo atminimo lentą Ragainėje (Nemane), taip pat pagerbtas M.Mažvydo ir Vydūno atminimas Vėlinių proga.

Apsilankymo Marijampolėje metu naujoji konsulato vadovė taip pat aplankė Kristijono Donelaičio paminklą ir apžiūrėjo Rygiškių Jono gimnaziją, atsakė į žurnalo „Donelaičio žemė“ klausimus. Platesnis pokalbis su diplomate D.Mockuviene bus spausdinamas žurnalo „Donelaičio žemė“ šių metų ketvirtajame numeryje, kuris pasirodys gruodžio mėnesį.

 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro informacija ir nuotraukos.

 

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.